WEB SİTENİZ NASIL OLMALI?

Argesoft ile E-Dönüşüm

 

“Bu sorulara olumsuz cevap veriyorsanız , hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.​”

 

TASARIM ÖRNEKLERİ

  • Web siteniz gerçekten gelirinizi arttırıyor mu?
  • Web siteniz işletmenizi yansıtmıyor mu?
  • Web Siteniz Mobil cihazlardan girildiğinde iyi görünüyor mu?
  • Web sitenizin ne kadar ziyaretçi aldığını bilmiyor musunuz?
  • İnternette arandığınızda rakiplerinizden önde  geliyor musunuz?

WEB SİTENİZ NASIL OLMALI?

Etkileşimli, sonuç odaklı, iyi tasarlanmış bir web sitesi modern bir pazarlama stratejisinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Uzman kadromuzla web tasarımlarınızda her zaman yanınızdayız.

Müşterilerinizin ilgisini çekmeli

Dijital dünyada “ilk izlenim” oldukça önemlidir ve başarılı bir web tasarımının hedeflerine ulaşabilmesi için bir anahtardır. İnternet kullanıcıları ağırlıklı olarak, tasarımı güzel, hızlı, dolaşması ve navigasyonu kolay web sitelerini ziyaret etmekten keyif almaktadırlar.

Arama motorlarında bulunur olmalı

Başarılı bir Arama Motoru Optimizasyonunun (SEO) ile internette hizmet yada ürün grubunuz ile ilgili arama yaptıklarında,  internet ziyaretçilerinin sizi bulmalarına sağlar

Sektörünüze özel uygulamalar

Sektörünüze özel uygulamalar içermeli

Web sitenize;  online satış, hotel rezervasyonu, etkinlik rezervasyonu, kullanıcı girişi, kaynak indirmeleri, bloglar, forumlar, e-posta bültenleri, sosyal medya ve daha birçok modül  eklenebilmeli.

Web sitenizin performansı ölçebilmeli

Web sitenizin performansı ölçebilmeli

Sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiğini, ziyaretçilerin sitenize nereden geldiği, ziyaretçilerin ne kadarı tekrar sitenizi ziyaret etmiş bilgilerinin ötesine ziyaretçilerinizi için neler yapabileceğiniz raporlarını içermelidir..

mobil uyumlu web sitesi

Mobil uyumlu olmalı

Akıllı telefonların kullanımı hızla artıyor.. Duyarlı tasarım, telefonlardan görüntülenen içeriğin okunabilir ve kaydırılabilir bir halde olmasıını sağlar. Mobil uyumlu web siteleri, arama  motorlarında sıralama başarısı elde eder.
Kullanıcılar mobil web sitenizden telefon numaranıza tıklar ya da harita/yön bilgilerinizle işletmenize hızlıca ulaşır!

Teknolojiye ayak uydurmalı

Teknoloji sürekli gelişmekte, web siteniz yeni çıkan trendleri yakalamalı ve en önemlisi uzman bir kadro tarafından yönetiilmelidir.

kullanıcılarla iletişimde olun

Müşterilerinizle sürekli iletişim halinde olmalı

Web siteniz çekici olmalı ve kullanıcıları etkileşime girmeye zorlamalı, Kullanıcıların siteye yapmış oldukları ziyaretlerini, belirli bir amaca ulaşmak için yönlendirmelidir.

Web sitenizde SSL Sertifikanız olmalı

SSL Sertifikanız olmalı

Google arama sonuçlarında bulunan web sitelerin güvenli olmasını istiyor. Bundan dolayı 2017 başında  SSL( https:) uzantılı siteleri (http:) uzantılı sitelere göre üst sıralara çıkarıyor.

Kaliteli ve sürekli destek alabilmelisiniz

Uzmanlarımız ile rakiplerinizden önde yer alacağınız, müşteriniz ile diyaloglarınızı geliştireceğiniz, özgün ve kurumsal sitenizde istediğiniz tüm değişiklikleri yapmak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Bilgi için bizi arayın