CRM DANIŞMANLIĞI

CRM DANIŞMANLIĞI

Customer Relation Manament
Müşteri İlişkileri Yönetimi

İletişim Formu

CRM Danışmanlığı ve Analiz Hizmetleri

Bir CRM uygulaması seçmek önemli bir karardır, öncesinde CRM kullanmaya karar vermek ise stratejik bir karardır. Zorlu bir ekonomide CRM kullanımı artık kaçınılmaz bir hal almıştır.

CRM danışmanlık hizmetlerimiz ürün seçiminden çok, iş ihtiyaçlarınıza uyarlanmış sağlam bir CRM uygulama stratejisi yoluyla CRM’nin başarıyla uygulanmasını sağlamak üzere yapılandırılmıştır.

İster ilk defa CRM sisteminizi oluşturuyor olun, ister mevcut olan sistemi yenisiyle değiştiriyor olun, veya Microsoft Dynamics CRM uygulamanızı özelleştiriyor olun, deneyimli CRM danışmanlarımız ihtiyaç duyduğunuz stratejik danışmanlığı ve uygulamalı teknik bilgiyi sağlayacaklardır.

ARGESOFT CRM Danışmanlık hizmetlerinin amacı CRM girişiminizin aşağıdaki süreçlerinin eksiksiz, doğru ve projeyi riske atmayacak şekilde ilerlemesini, tamamlanmasını sağlamaktadır.

  • ​Projelendirme/Planlama,
  • Geliştirme/Uyarlama,
  • Kullanılabilirliğini sağlama ve
  • Optimizasyon

Başarılı bir CRM uygulaması ile dinamik bir İşletme haline gelebileceksiniz.

Sektörlerinin marka bilinirliği yüksek şirketlerinde olduğu gibi başarılı CRM uygulamaları için ARGESOFT CRM Danışmanlık. seo hizmeti ve Analiz Hizmetlerinden yararlanın.

CRM’de Projelendirme, Geliştirme, Uyarlama

​ARGESOFT projelendirme aşamasında işletmenizin içinde bulunduğu sektörü, genel koşulları da dahil ederek iş süreçlerinizin tamamı üzerinde değerlendirme yaparak şirketinize özel olarak projelendirme yapmaktadır. Yapılan analiz sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda projelendirme yapılır, geliştirme ve uyarlama aşamalarında işletme stratejisi, süreçler, kullanıcı fonksiyonları ve teknolojik altyapı gereksinimleriniz ile bir bütün halinde ele alınır ve yatırımlarınızın istenilen şekilde geri dönüşümü sağlanır.

​CRM’de Geliştirme/Uyarlama

​ARGESOFT, CRM ve xRM uygulamaları için MS Dynamics CRM’i kullanmaktadır ve önermektedir.

Microsoft Dynamics CRM hem CRM hem de xRM uıygulamaları için güçlü bir veritabanı ve esnek geliştirme platformu sunar. Hızlı geliştirmeye açık bu yapı sayesinde BT bütçeleri dahilinde sadece bir sürece ait olan uygulamalar değil, diğer süreçlerle de entegre çözümleri hedeflenen sürelerde tamamlayabilirsiniz.

Microsoft Dynamics CRM ile sektörünüze, işletmenizin süreçlerine özel çözümler sunar, aynı zamanda kullanıcı dostudur, çünkü tanıdık Microsoft Uygulamaları gibi arayüzlere sahip olurlar.

ARGESOFT deneyimli yazılım geliştirme kadrosu ile bugün pekçok farklı sektörde xRM uygulamaları geliştirmiş, uyarlamalarını yapmış olup aynı zamanda bakım ve destek hizmeti vermektedir.