Firma ve Harita Kayıtı

FİRMA VE HARİTA KAYDI

FİRMA KAYDI VE HARİTA KAYDINIZI YAPTIRDINIZ MI?

İnsanların işletmenizi kolay bir biçimde bulmasını istiyorsanız.

google reklamları

Google, Yandex ve Bing haritalarda yerinizi alın

Haritayarda kayıtlı olmanız, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. Günümüzde mobil cihazların birçoğu neredeyse tamamına yakını lokasyon olarak sizin nerede olduğunuzu tespit ederek,  mobil cihazlardan arandığınızda bu hizmet devreye girerek çevrenizde bulunan ve sizi arayan kullanıcılara işletmenizi öncelikli olarak gösterir

Google, Yandex ve Bing’de firma kaydınız olmazsa olmaz

Firma Kaydı ile web siteniz olsun veya olmasın, işletmenize veya mekanınıza ait bir Google+ sayfası oluşturabilirsiniz. Bu sayfa aracılığı ile ürün veya hizmetleriniz ile ilgili paylaşımlarda bulunabilir, tüm iletişim bilgilerinizi yayınlayabilir ve işletmeniz ile kullanıcıların sizinle alakalı yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Google Benim İşletmem; işletmelerin ve kuruluşların Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’daki çevrimiçi varlıklarını yönetmelerini sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. İşletme bilgilerinizi doğrulayarak ve düzenleyerek hem müşterilerin sizi bulmasını sağlayabilir, hem de onlara işletmenizin hikayesini anlatabilirsiniz.

Arzu ederseniz size bu konuda destek vermekten mutluluk duyarız.

Ekibimizin Sunduğu hizmetler;

  • Ekibimiz talebiniz üzerine iş yerinizi ziyaret eder,
  • Benim İşletmem’de yer alabilmeniz için gerekli uygunluk belgeleri kontrol edilir. (Tabela, Elektrik-su faturası benzeri evrak).
  • Haritalar üzerindeki konum bilgilerinizi kontrol eder.
  • Google Benim İşletmem hesabınızı düzenler, hesabınızı onaylar, içeriğinizi, anahtar kelimelerinizi, kategorinizi optimize edilir.
  • İç mekan, dış mekan, ürün ve ekip fotoğrafları hesabınıza yüklenir. 
  • Dilerseniz mobil uyumlu ücretsiz web siteniz (business.site) oluşturulur.
  • Yayınlar hakkında bilgi verip hesabınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizi birebir bilgilendirir.
  • Adwords Express hakkında bilgi verilir ve dilerseniz reklam vermeniz sağlanır.

Gelin birlikte hiç vakit ve müşteri kaybetmeden. Firma kaydınızı oluşturalım firma kaydı ile neler kazanabileceğinize birlikte bakalım.

Telefon: 0850 532 57 70

Bilgi için bizimle iletişime geçin