E-Posta ile Pazarlama

E-POSTA İLE PAZARLAMA

E-POSTA PAZARLAMAYLA İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

E-posta Pazarlamayla işinizi büyütmek hiç bu kadar kolay olmadı. İstediğiniz sıklıkla mail göndererek internet kullanıcılarını, ürün yada hizmetlerinizden haberdar edin. Hızlı dönüşler alın

e-posta pazarlama

Ziyaretçilerinizi, Müşterileriniz olmaya teşfik edin

Digital pazarlamanın olmazsa olmazı e-mail pazarlama ile, her bir ziyaretçinizi, müşterilerinize, müşterilerinizin de satın alma eylemine geçmelerini sağlamak için mükemmel bir yoldu.

e-posta pazarlama

Kitlelere düşük maliyetlerle ulaşın

Diğer doğrudan pazarlama araçlarına göre çok daha uygun maliyetlerle kullanıcı kitlenize ulaşın. Geleneksel pazarlamadan çok daha iyi yatırım geri dönüşü alın. Kampanyanızından hızlı dönüşler alın.

Ziyaretçilerinizi harekete geçirin

E-posta pazarlaması kullanarak müşterilere ürün ve promosyonlarız hakkında bilgi verin, hatta indirim kuponları ve özel teklifler göndererek ürün yada hizmetinizi almaya teşfik edin.

E-Posta gönderimlerinizi takip edin

E-Posta gönderimlerinizi takip edin

Göndermiş olduğunuz e-posta kampanyalarının  kimler tarafından açılarak okunduğu, kimlerin istenen aksiyonu gerçekleştirdiği belirleyerek. buradan alınan bilgilerle farklı gruplara, farklı mesajlar gönderin

Doğru toplulukla etkileşime geçme kararı ile büyük bir fark yaratabilirsiniz

E-Marketing ile yeni müşteriler kazanarak online satış kanallarınızı geliştirmek profesyonel bir çalışma gerektirmektedir.
Argesoft
olarak sunduğumuz e-marketing danışmanlığı hizmeti ile online pazarda markanız güçlenirken,
rakiplerinizle aranızdaki fark daha da belirgin hale gelecektir.

Bilgi için bizimle iletişime geçin