Site ve Sunucu Barındırma(Hosting/Co-Location) Hizmetleri

 

Hosting - Site Barındırma adıyla anılan, bir alan adına bağlı olarak gerçekleştirilebilecek tüm hizmetler Argesoft tarafından sunulmaktadır. Argesoft Hosting hizmetleri hosting hizmetlerini tamamen kendisine ait sunucular üzerinden sağlamaktadır. Co-location hizmetlerini ise iş ortaklığı kapsamında çalıştığımız internet servis sağlayıcıları üzerinden sağlanmaktadır.


Serverlarımız 24 saat güvenlik kameraları ile izlenen, güvenlik kartsız girilemeyen, sürekli yedeklemenin yapıldığı, ısı ve nem kontrollü, yangına karşı 3 saniyede söndürmeyi garantileyen sistemlere sahip sistem odalarında yer almaktadır.
İstenmeyen erişimlere karşın kullanılmakta olan CheckPoint güvenlik duvarı(firewall) yazılımı, alanındaki en güçlü yazılımlardandır.


Serverlarımızda yer alan işletim sistemleri, internet uygulamaları sunumu, mail, database için kullanılar server grubu uygulamaların güncellenmesi otomatik olarak yapılmakta, bu şekilde her zaman maksimum verimlilikle çalışmanız sağlanmaktadır. Argesoft Hosting-Site barındırma hizmetleri kesintisiz çalışma oranı %98,3'ün üzerindedir.


Hosting - Site barındırma alt hizmetleri ve maliyetlerine ilişkin detaylar için iletişim bilgilerimiz:


İletişim bilgilerimiz; 
argesoft@argesoft.com.tr
0850 532 57 70