Argesoft REFLEX içerik Yönetiminin Özellikleri

 

Argesoft REFLEX, kurumunuzun internet veya intranet sitelerinizi kolayca hazırlayabilir,
sitenizi her zaman ve her yerden teknik bilgi gerekmeksizin kolay ve hızla güncelleyebilir, var olan web tabanlı uygulamalarınızla entegre edebilir, geliştirilecek yeni uygulamalar için bir platform olarak kullanılabilirsiniz.

 

İçerik Yönetimi
Argesoft REFLEX kolay içerik yönetimi ile merkezi bir yapıda sitenizi geliştirmenizi ve yönetmenizi sağlar.


İçerik Yönetiminde Kullanıcı Yetkileri
Sitenin geliştirilmesi ve sonrasında yönetiminde farklı kullanıcı grupları tanımlayabilri, dilediğiniz kişileri bu gruplara dahil edebilirsiniz. Kimin sitenin hangi bölümlerinde değişiklik ekleme yapabileceğini bunların kimlerin onayı ile yayınlanacağını tanımlayabilirsiniz.

 

Geliştirilmiş Menü Yönetimi ve İçerik İlişkilendirme
Argesoft REFLEX İçerik Yönetimi’nde menüler içeriklerden bağımsız olarak tasarlanmıştır. Menüler site haritasına uygun olarak ayrı ayrı menü şablonları olarak tanımlanır, istenilen sayfada gelmesi temin edilir, menü seçenekleri istenilen site içeriklerine bağlanır. Farklı ve zengin menü görüntüleme seçenekleri bulunmaktadır.

 

Dinamik Sayfa Yapıları
Gelişmiş sayfa yapıları ile sayfanızı istediğiniz kadar sayıda bölümleyebilir, aynı anda farklı kaynaklardan temin etmekte olduğunuz içerikleri aynı anda ve farklı formatlarda yayınlayabilirsiniz.

 

Kullanıcı Dostu Yönetim Arayüzü
Argesoft REFLEX İçerik Yönetimi’nde yeni bir sayfa oluştururken var olan şablonlardan birini seçebilir çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Sayfaya koyacağınız bileşenleri sürükle bırak kolaylığı ile yerleştirebilir, çıkarabilirsiniz.


Site Ziyaretçi Gruplarına Göre Özelleştirmeler
Sitenizin ziyaretçileri için gruplandırmalar yapabilir, buna göre içerik sunumu ve detaylara erişme yekilendirmesinde bulunabilirsiniz. Örneğin site üyesi olanlar bir içeriğe ulaşırken, ziyaretçilerinizin erişimini kısıtlayabilirsiniz.


İçerikler ve Yayın Desteği
Microsoft Office Dosyaları(word, excel, powerpoint), Video, Full HD Video, RSS, Fotoğraf, 3D Grafikler, Metin, Kayan Yazılar, Flash ve daha pekçok formattaki içerik ve sunum şekli dedsteklenmektedir. Bunların standar bilgisayarlar, kioskklar, ve mobil cihazlarda yayınlanması desteklenmektedir.


Yayın Planlama
Girilen içeriklerin ne zaman yayına alınacağını ve ne kadar yayında kalacağını düzenleyebilirsiniz.


Döküman Yönetimi ve Kategorizasyonu
Site içinde kullanabileceğiniz hertürlü dökümanı site, ürün ve hizmetleriniz, müşteri veya iç müşterilerinizi dikkate alarak kategoriler ve alt kategoriler tanımlayabilir, girilen içeriklerinizi bu kategorilere bağlayabilirsiniz. Sitenizin dilediğiniz yerinde bu içeriklerin 1 tanesini veya bağlı olduğu alt kategorisine göre bir kısmını veya ana kategorisine göre tamamını görüntüleyebilirsiniz.


Entegrasyon Gücü
Mevcut uygulamalarınızdan içerik temin ederek Argesoft REFLEX ile yayınlayabilir veya uygulamalarınızla tam entegrasyon sağlayabilirsiniz. Geliştirilecek yeni uygulamalarınız da Argesoft REFLEX’i platform olarak kullanarak %40’a varan oranlarda zaman kazanabilir, tasarruf edebilirsiniz.

  •