Genel Bakış

 

Argesoft REFLEX, kurumunuzun internet veya intranet sitelerinizi kolayca hazırlayabilmeniz için hazırlanmış bir içerik yönetimi uygulamasıdır.


Internette kurumsal tanıtım, müşteri odaklı ürün ve hizmet satışı, iş süreçlerinin iyileştirilmesi, değişen pazar koşullarına hızlı adaptasyon ancak Argesoft REFLEX gibi bir ürünle mümkün olabilir.


Argesoft REFLEX ile sitenizi her zaman ve her yerden teknik bilgi gerekmeksizin kolayca ve kısa zamanda geliştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.


Argesoft REFLEX var olan web tabanlı tüm ürünlerinizle entegre çalışabileceği gibi geliştirilecek yeni uygulamalar için bir platform olarak kullanılabilir. Bu sayede internet uygulamalarının altyapı, üyelik sistemi, kullanıcı yetkilendirme (yönetimi ve içerik yönetimi fonksiyonlarını geliştirmenize gerek kalmaz, böylece %40’a varan zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.


ARGESOFT YAZILIM A.Ş. olarak Internet uygulamaları için grafik tasarımı ve içerik yönetimi desteği de vermekteyiz. Bu konulardaki ayrıntılı bilgileri sitemizin HİZMETLERİMİZ başlığı altında bulabilirsiniz.