Argesoft REFLEX Kullanmanız İçin 10 Temel Neden

 

Argesoft REFLEX, kurumunuzun internet veya intranet sitelerinizi kolayca hazırlayabilmeniz için geliştirilmiş bir içerik yönetimi uygulamasıdır.

 

Argesoft REFLEX ile sitenizi her zaman ve her yerden teknik bilgi gerekmeksizin kolayca ve kısa zamanda geliştirebilir ve sürekli güncellemelerinizi yapabilirsiniz.


Argesoft REFLEX, geliştirilecek yeni uygulamalar için bir platform olarak kullanılabilir, mevcut web tabanlı ürünlerinizle entegre çalıştırılabilir. Bu sayede internet uygulamalarının temel altyapı, üyelik sitemi, kullanıcı yetkilendirme, içerik yönetimi gibi temel fonksiyonlarını karşıladığından %40’a varan zaman kazanır, tasarruf edebilirsiniz.

 

Her zaman ve her yerden, teknik bilgi gerekmeksizin kolay ve hızlı geliştirme ve güncelleme
İnternete bağlı herhangibir bilgisayardan, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden file transfer protokolü gibi teknik araçları bilmeniz gerekmeden sitelerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Dinamik bir site oluşturma
Sürekli güncelleme ve ekleme yapabilme özelliği sayesinde sıklıkla ziyaret edilebilecek dinamik bir site.

 

Sınırsız web sayfası ekleme
refleX ile siteniz içinde hiçbir sınır olmadan dilediğiniz kadar sayfa açabilir, tüm sunmak istediklerinizi yerleştirerek sitenizi genişletebilirsiniz.

 

Çoklu dil seçeneği
Sitenizde dilediğiniz kadar farklı lisan kullanabilir, tüm sayfa ve içeriklerinizin bu lisanlardaki karşılıklarını da girip sunabilirsiniz.

 

Kullanıcı Grupları: Kullanıcıları müşteri, tedarikçi, bayi v.b. bazında veya dilediğiniz gibigruplama
Sitenizi yönetecek veya içeriklerine erişecek kullanıcıları tanımlayabilir, bu kişileri önceden tanımlayacağınız kullanıcı gruplarına dahil edebilirsiniz. Bu şekilde hangi bölümleri kimlerin güncelleyebileceğini, hangi bilgilere kimlerin ulaşabileceğini belirleyebilirsiniz.

 

Kullanıcı gruplarına göre sayfa tasarımı
Site içinde kullanıcı gruplarına göre farklı sayfalar tasarlayabilir ve bunlara yönlendirme yapabilirsiniz.

 

Kullanıcı gruplarına göre içerik yönetimi, duyuru ve haber gönderimi
Genel site yapısının dışında kullanıcı kimlik denetimi ile bayilerinize ayrı, son kullanıcılara(müşteri) ayrı sayfa ve içerikler sunabilirsiniz. Bağlı bulundukları gruplar bazında veya ayrı ayrı duyuru ve haber gönderebilirsiniz.

 

Forumlar
Genel veya kullanıcı grupları bazında istediğiniz kullanıcı ve/veya kullanıcı gruplarının katılabileceği forumlar açabilirsiniz.

 

Sınırsız kategoride Döküman girişi ve yönetimi, döküman sürüm takibi
Site içeriklerinin büyük bir bölümü word, excel, powerpoint, acrobat, zip v.b. gibi önceden hazırlanmış dökümanlardan oluşturulur. Bu tür dökümanlarınızı konularına, döküman tiplerine veya istediğiniz ktiterler doğrultusunda kategorize edebilir ve bunları istediğiniz sayfalardan çağırabilirsiniz.

 

Toplu mail gönderimi
Genel veya kullanıcı grupları bazında istediğiniz kullanıcı ve/veya kullanıcı grupları bazında mail gönderimi yapabilir, bu maillere dosyalar ekleyebilirsiniz

 

Anketler
Klasik tek soru ve cevap seçeneklerinin ötesinde farklı bölümleri ve herbrinin altında dilediğiniz kadar soru ve dilediğiniz şekilde cevap seçeneklerini tanımlayabileceğiniz geniş amaçlı anket ve değerlendirmeler.

 

Detaylı istatiki bilgiler
Sitenizin hangi bölümleri, belirtilen tarih aralığında ne kadar ziyaret almış, bu bölümler içindeki linkler kaçar kere tıklanmış

 

 

 

Not: Bazı fonksiyonlar opsiyoneldir.