Hangi Sürüm Sizin İçin?

 

Argesoft Reflex E-İçerik Yönetimi Argesoft Reflex Standart Argesoft Reflex Profesyonel

Çoklu Dil Seçeneği

 

Girilen herbir haber, duyuru veya menulerin birden fazla dilde girilmesi mümkündür. Dil seçeneklerinde bu dillerin kullanılacağının belirtilmesi bu işlem için yeterlidir. Bundan sonra tüm haber, duyuru veya menu girişlerinde farklı dil seçeneklerinde giriş imkanı olur. Sitenin girişte farklı dillere yönlendirilmesi ile sitenin farklı dillerde sunulması mümkün olur.

 

İçerik Kategorileri ve İçerik Tanımlama

Haberler ve Duyurular

 

Bu bölümde sınırsız sayıda duyuru veya haber girilebilmekte ve bunlar istenilen siteler ile de ilişkilendirilebilmektedir. Duyuruların hangi kategorilere ilişkin olduğuda bu bölümde işaretlenmektedir. Duyurular ve haberler ilgili kategoriyi işaretlemiş olan site üyelerine otomatik olarak e-mail ile gönderilebilir. Haber ve Duyurulardan, bulunulan sitede veya başka bir site içinde HTML sayfalara, ASP sayfalarına veya sitelerin genel Haber ve Duyuru sayfalarına yönlerdirme yapılabilmektedir.

 

Dosya Transferi

 

HTML, WORD, EXCEL, ACROBAT, POWERPOINT veya herhangi farklı formattaki dosyalarınızı hiçbir teknik bilgi ihtiyacınız olmadan File Transfer Protokolü gibi uygulamalar kullanmaksızın transfer edebilir, dilediğiniz linkden çağırabilirsiniz.

 

Döküman Yönetimi

 

3 seviyeli kategorik bir şekilde takip edebileceğiniz her türlü içeriği tutabileceğiniz bir veri bankasıdır.  Xls, doc, pdf, zip v.b. gibi hertürlü formatta dosyayı koyabilirsiniz.

 

Eğitimler

 

Kategorileri tarafınızca belirlenen etkinliklerin girişi ve görüntülenmesi.

 

Etkinlikler

 

Kategorileri tarafınızca belirlenen etkinliklerin girişi ve görüntülenmesi.

 

Anketler


Anketler, sonuçları sayısal veya grafiksel izlenebilen  1 veya 1’den fazla soru grubu, gruplar içinde dilediğiniz kadar soruya sahip olacak şekilde düzenlenebilmektedir. Standart sürümde sadece tek soruluk anketler düzenlenirken diğer sürümlerde anket formu şeklinde daha gelişmiş anket kullanımı bulunmaktadır.

 

Grafik Argesoft Reflex Standart Argesoft Reflex Profesyonel

Sayfalar

 

Sitenizde hazır şablonlardan seçim yaparak dilediğiniz kadar sayfa tanımlayabilir, sayfa başlığından arka alan zemin rengi ve resmi gibi tüm özelliklerini tanımlayabilirsiniz.

 

Menüler

 

Sitedeki şablonlara uygun olarak üst bölümde 3, sol bölümde 1 ve alt bölümde 2 sıra üzerinde yer almak kaydı ile ve 3 seviyeli sınırsız sayıda menu eklemek mümkündür. Bu menülerden, bulunulan sitede veya başka bir site içinde HTML sayfalara, ASP veya ASPX sayfalarına veya sitelerin genel Haber ve Duyuru sayfalarına yönlerdirme yapılabilmektedir.

 

Flash veya Diğer Grafiksel Unsurlar


Site içinde belirlenmiş olan şablonlar içinde dilediğiniz yerinde flash veya diğer imageleri kullanabilirsiniz.

 

İletişim Yönetimi ve Bilgi Paylaşımı Argesoft Reflex Standart Argesoft Reflex Profesyonel
E-Bülten

Toplu Mail Gönderimi

 

Yetki verdiğiniz tüm kullanıcılar ve kullanıcı grupları diledikleri kişi veya kullanıcı gruplarına mail gönderebilirler. Bu maillerde aynı anda gönderilebilecek kişi sayısının yöneticinin belirlemiş olduğu sayının üstüne çıkması halinde önetici onayına tabi olacaktır.

 

Forumlar

 

Forumlar uygulama yöneticisi tarafından belirlenen kategoriler altında sınırsız olarak açılabilmektedir. Forumlar site içinde tanımlamış oladuğunuz istenilen kullanıcı grupları ve/veya kullanıcılar bazında açılabilir.

 

Uygulama Yönetimi Argesoft Reflex Standart Argesoft Reflex Profesyonel

Gelişmiş Kullanıcı Grupları (Tanımlama ve Yetkilendirme)

 

Yöneticiler, Ziyaretçiler ve Üyeler adlı 3 gruba ek olarak dilediğiniz kadar kullanıcı grubu tanımlayabilir, sitenin yönetim veya izlendiği bölümdeki yetkilerini belirleyebilirsiniz.

 

Yönetimsel Araçlar


Yönetimsel araçlar bölümünde aşağıdaki özellikler yer almaktadır:

 

Site içindeki dil seçenekleri, sayfa yapılarının belirlenmesi, belirlenen şablon içinde hangi web bölümlerinin yer alacağı, içerik kategori tanımları, içerik girişi, bölümlerin renk ve font tanımları v.b.

 

Kişiler

 

Siteye ziyaretçi olarak üyelik için başvurular olabildiği gibi kendinizin de girişte bulunması mümkündür. Veya daha önceden girilen kayıtlar üzerinde değişiklik veya silme işlemi yapılabilmektedir. Bu kişileri önceden tanımlamış olduğunuz Kullanıcı Gruplarına (birden fazla gruba) dahil edebilirsiniz.

 

İstatistiki Bilgiler


Site içinde yer alan banner, içerik, menü linkleri gibi tıklanabilen hertürlü item bazında hitleri takip edebilirsiniz. Ayrıca belli bir tarih aralığında, bugün ne kadar hit alınmış görebilirsiniz. Site içinde o andaki kullanıcı sayısıda sürekli olarak izlenebilmektedir.

 

 

 

  •