Hakkımızda

 

Argesoft olarak yazılım geliştirme alanında 15 yıldır çok sayıda kurumsal müşterimizle bilgi birikimimiz ve güvene dayalı çalışmalar yürütmekteyiz. E-DÖNÜŞÜM ve ENTEGRASYON süreçlerinde, ek geliştirme ve destek hizmetlerinde ortak ekip çalışmaları yürütüyoruz. 

 

E-İş, E-Dönüşüm

Bir kurumdaki E-Dönüşüm çözümleri genelde kurumunuzun İşortaklığı, bayilik sistemi için B2B, doğrudan nihai müşterilerinize yönelik B2C ve çalışanlarınıza yönelik B2E uygulamalarını kapsamaktadır. Bu uygulamaları geliştirirken şirketinizin e-dönüşüm zincirinin tamamlanması Satış ve Pazarlama temelli Müşteri İlişkileri Yönetim Uygulaması (CRM) ve operasyonel tüm süreçlerin de yer alacağı ek uygulama (xRM) halkalarının da tamamlanmasına bağlıdır. xRM yaklaşımı ile gerçekleştirdiğimiz çözümleri ticari-üretim uygulamalarınızla (ERP)'da tam entegre olarak çalıştırarak şirket verimlilik ve karlılığınızı arttırıyoruz.

 

Güçlü Geliştirme Altyapısı, Mimari ve İş Ortaklıklarımız

Argesoft olarak tüm bu çözümleri üretirken üzerinde hassasiyetle durduğumuz en önemli konulardan birisi de kullanacağımız geliştirme platformu, geliştirme dilleri ve güçlü bir veritabanı kullanımıdır. Bu nedenle ihtiyaç duyduğumuz hemen her alanda konusunun uzmanı, güvenilir firmalar ile iş ortaklığı gerçekleştirmiş durumdayız. Bunların başlıcaları Microsoft, Oracle, Siemens Busines Solutions, Logo Business Solutions'dır. Bu sayede İşletim Sistemleri ve Uygulama Geliştirme Platformları, Ticari Uygulamalar, Internet Uygulamaları Sunumu ve Müşteri İlişkileri Yönetimi gibi herbiri farklı alanlarda faaliyette bulunan iş ortakları ile bilişim teknolojilerine dayalı tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak potansiyelinizi ortaya çıkarmada ve daha verimli kullanabilmenizde yardımcı oluyoruz.


E-İş Süreç Yönetimi ve Danışmanlığı

Günümüz rekabet koşullarında bu potansiyeli ortaya çıkarmak ancak kurumların iş yapma sürecinde tedarikçi ve müşterileri gibi tamamlayıcıları ile hızlı ve kesintisiz çalışmasını sağlayacak e-iş uygulamalarının devreye alması ile mümkündür. Argesoft olarak onlarca farklı alandaki tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızı belirlenmesi, projelendirilmesi, yönetimi ve işletilmesinde E-İş Danışmanlığı ve Süreç Yönetimi hizmetleri sunuyoruz.


Hızlı ve Güçlü Yazılım Geliştirme

Argesoft, farklı faaliyet alanlarında bulunan Müşterilerinin ihtiyacı olan uygulama entegrasyonlarını sağlarken gerekli olabilecek sektör bağımsız uygulamalar geliştirmiştir. Bunların bir kısmı uygulama entegrasyonlarının gerçekleşmesinde katalizör görevi yaparak proje süreçlerini minimize edebildiğimiz platform uygulamaları AXON E-İş gelişitrme Platformu ve REFLEX İçerik Yönetimi Uygulamaları'dır. En önemli uygulamalarımızdan birisi de ticari faaliyetlerin sonuç noktası tahsilat ve Finansal Operasyonlara destek sağlayan JOINTPOS Elektronik Tahsilat Sistemi ve Finansal Araçlarıdır. Mobil Uygulamalar ile de her alandaki uygulamalar için daha esnek ve hızlı çalışmanıza katkı sağlıyoruz.


Güçlü İş Ortağınız

Argesoft her alanda, kurumunuzun ihtiyacı olabilecek lokal ve internet ortamındaki çözümünüz için tümleşik çözümler üretmektedir. Projenizin ihtiyaçları doğrultusunda herzaman her yerden erişime sahip olabilmeniz, daha hızlı ve güvenilir çalışabilmeniz için PDA, BARCODE vb. cihazların uyarlanmasını da gerçekleştirmektedir. Başarı, başkalarının deneyimlerinden ders almaktan geçer, bu birikimi edindiğimiz 15 yıldır sloganımız hiç değişmedi:


"Aynı dili konuşuyoruz!"