CRM'de Projelendirme, Geliştirme, Uyarlama

 

Projelendirme

ARGESOFT projelendirme aşamasında işletmenizin içinde bulunduğu sektörü, genel koşulları da dahil ederek, iş süreçlerinizin tamamı üzerinde değerlendirme yaparak şirketinize özel olarak projelendirme yapmaktadır. Yapılan analiz sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda projelendirme yapılır, geliştirme ve uyarlama aşamalarında işletme strateji, süreçler, kullanıcı fonksiyonları  ve teknolojik altyapı gereksinimleriniz ile bir bütün halinde ele alınır ve yatırımlarınızın istenilen şekilde geri dönüşümü sağlanır.

 

Geliştirme/Uyarlama

ARGESOFT, CRM ve xRM uygulamaları için MS Dynamics CRM’i kullanmaktadır ve önermektedir.

 

Microsoft Dynamics CRM hem CRM hem de xRM uıygulamaları için güçlü bir veritabanı ve esnek geliştirme platformu sunar. Hızlı geliştirmeye açık bu yapı sayesinde BT bütçeleri dahilinde sadece bir sürece ait olan uygulamalar değil, diğer süreçlerle de entegre çözümleri   hedeflenen sürelerde tamamlayabilirsiniz.

 

Microsoft Dynamics CRM ile sektörünüze, işletmenizin süreçlerine özel çözümler sunar, aynı zamanda kullanıcı dostudur, çünkü tanıdık Microsoft Uygulamaları gibi arayüzlere sahip olurlar.

 

AREGSOFT deneyimli yazılım geliştirme kadrosu ile bugün pekçok farklı sektörde xRM uygulamaları geliştirmiş, uyarlamalarını yapmış olup aynı zamanda bakım ve destek hizmeti vermektedir.

 

Projelendirme, geliştirme ve uyarlama hizmetlerimizden yararlanmak için;

 

 

İletişim bilgilerimiz; 
argesoft@argesoft.com.tr

0850 532 57 70