Argesoft AXON E-Ticaret Platformu

 

E-Ticaret Siteniz, Bayi ve Tedarikçi Platformunuz


Coğrafi Sınırları Aşın

Argesoft AXON coğrafi sınırları kaldırır, müşterilerinizle bağlarınızı güçlendirir, internet bazlı self-servis sağlayarak giderleri azaltır, verimlilik ve karlılığınızı arttırır.

Bayi veya Perakende tipindeki müşterilerinizi tanımlayabilir veya internetten başvuranları sisteme dahil ederek online alış-verişe başlamalarını sağlayabilirsiniz. Esnek arama mekanizması sayesinde müşterileriniz diledikleri ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşırlar, sipariş verebilirler, siparişlerini takip edebilirler.


Güçlü Sürekli İletişim, Stok Yönetimi, Satış, Online Tahsilat, Cari Hesap İzleme

Argesoft AXON müşterilerinizi fiyat değişimi veya yeni gelen ürünler hakkında haberdar eder, siparişlerini, cari hesaplarını izlemelerini sağlar. Siz de müşteri veritabanınızı izleyebilir, yeni ve eski sipariş ve satışlarınızı takip ederek satış ve stok planlamalarınızı yapabilirsiniz. Veritabanında yer alan tüm müşterilerinize ürün hakkında veye genel duyuru mailleri gönderebilirsiniz. Microsoft CRM ve diğer CRM uygulamaları ile entegrasyona açıktır.


ERP ve Ticari Uygulamalar ile Güçlü Entegrasyon, Otomatik Kayıt Oluşturma

Argesoft AXON internette kendi veritabanı üzerinde bağımsız veya LOGO BUSINESS SYSTEM'in Logo GOLD veya Logo UNITY, MİKRO YAZILIMIN Series 9000, Link Bilgisayarın GÜNEŞ sistemi uygulamaları ile entegre çalışır. Veya kurumunuza özel uygulamalar için entegrasyon sağlanır.


Nakliye, Kargo, Lojistik Entegrasyonu

Lojistik başta olmak üzere tamamlayıcı ve tedarikçilerinizin uygulamaları ile entegre çalışabilirsiniz.


Tamamlayıcı Mobil Alışverişi Sitesi Eklentisi

Kullanımı gittikçe yaygınlaşan mobil telefonlar, tabletler üzerinde çalışan mobil alışveriş sitesi eklentisi ile bu alandaki potansiyel müşterilere hizmet verebilirsiniz.

 

AXON’un kullanıcı ve yönetim arayüzüne ilişkin detaylı bilgi ve formlara yandaki linklerden ulaşabilirsiniz.