Argesoft'ta Staj

 

 

Argesoft sektör bağımsız E-ticaret, CRM, Özelleştirilmiş CRM Uygulamaları(xRM), Finansal Uygulamalar ve Özel İnterrnet Uygulamaları geliştirmektedir. Faaliyet alanının gereği aşağıdaki firmalarla iş ve/veya proje ortaklığı bulunmaktadır;

 

  •     Microsoft
  •     Siemens Business Services
  •     Logo Business Solutions
  •     Mikro
  •     SAP

 

Ağırlıklı geliştirme platformu Microsoft .Net ve yazılım geliştirme dili C#’dır.

 

 

ARGESOFT YAZILIM A.Ş., ülkemizin marka bilinirliği yüksek İstikbal, Casper, Çizgi, Boyner, Bellona, Deco, Logosoft, İGDAŞ ve daha pek çok önde gelen kuruluşu ile çalışmaktadır. Argesoft’un güçlü olduğu noktalardan bir diğeri de ürünlerimizin ülkemizin önemli yazılım üreticileri olan LogoBusiness, Mikro Yazılım, Naryaz, SAP gibi şirketlerinin ERP ve Ticari uygulamaları ile entegrasyonudur. Son dönemde Microsoft Dynamics CRM ve Axapta uygulamaları ile yapılan entegrasyonlar bu alandaki gücümüzü arttırmıştır.

  

Argesoft,insan kaynakları yönetimi adına, yazılım geliştirmeyi hedeflemiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara staj imkanı sunarak, pratik yapmalarını ve kendilerini geliştirmelerine imkan tanımaktadır. Argesoft, gelecekteki yazılımcı istihdamında staj süresince tüm kriterlerimize uygun olduğunu gördüğümüz ve başarılı stajyer arkadaşlara öncelik tanımaktadır.

 

Başvuru yapan arkadaşlarımız küçük bir ön yeterlilik sınavına tabi tutulmakta, staj yapacak arkadaşlarımız süre sonunda tecrübe edindiği alana ilişkin Microsoft Sertifikasyon sınavlarına girerek sertifika almaya teşvik edilmektedirler.

 

Her yıl düzenli olarak yürüttüğümüz bu staj programına üniversite eğitimlerinde başarılı olup pratik açıklarını kapatmaları konusunda istekli, azimli ve gelecek vaadeden öğrenci arkadaşlarımızınv başvuru ve katılımlarını arzu etmekteyiz.

 

Başvuruların argesoft@argesoft.com.tr konu alanına STAJ yazarak yapılması gerekmektedir.